Here is an overview of our upcoming clinics. Both my own courses and courses with other academic trainers are listed in the calendar. We organize two clinics and year with Marius Schneider, in April and October, and also workshops with Carina Dörfler.

You can find a List View here.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Lesson Tour Częstochowa

April 21, 2018 @ 9:00 am - April 22, 2018 @ 5:00 pm

W weekend 21.04 i 22.04 będę w okolicach Częstochowy na spotkaniu ze swoimi studentami.

Jeśli ktoś z was chciałby skorzystać z okazji i umówić się na lekcję, proszę o kontakt z Ewa Mizgała (Świadomy dosiad), lub bezpośrednio do mnie (bettina.biolik@gmail.com).
Jeśli byłbyś zainteresowany prawdziwie klasyczną edukacją dla sobie i Twojego konia, proszę daj znać.

Cena za jedną sesję to 150pln.
Serdecznie zapraszam 🙂

 

O mnie:

Mam przyjemność studiować bezpośrednio u Benta Branderupa, oraz Mariusa Schneidera. W ich stajniach w Danii i w Niemczech bylam, również, wielokrotnie, na kilkumiesiącznych praktykach.
Swoich studentów uczę metod pracy z ziemi, lonżowania, pracy w ręku i z siodła medodami Academic Art of Riding, a szczególną uwagę skupiam się na nauce pomocy, oraz kontakcie i komunikacji z koniem.
Organizuję też kursy i szkolenia z Marius Schneider i Academic Art of Riding w Polsce.

 

Co to Academic Art of Riding?

Academic Art of Riding jest to metoda oparta na teoriach dawnych mistrzów jeździeckich, dobrej komunikacji z koniem i najnowszej wiedzy z zakresu biomechaniki.
Termin Academic Art of Riding został ukuty przez duńskiego mistrza jeździectwa Benta Branderupa i odnosi się do historycznych akademii jeździeckich, które podczas renesansu, rozkwitały w całej Europie, oferując swoim studentom artystyczną, duchową i fizyczną edukację.

Podstawowymi zasadami Academic Art of Riding jest chęć konia do współpracy i rozwój muskulatury konia, aby był w stanie nosić jeźdźca we wszystkich ćwiczenia podczas całego swojego życia, bez szkody dla jego ciała i psychiki. A zatem, Academic Art of Riding uczy logicznego systemu ćwiczeń o narastającej trudności, od pierwszej pracy w zgięciu na kole do najwyższego poziomu ujeżdżenia, „szkoły nad ziemią”.

 

Kim jest Bent Branderup?

Bent Branderup, jest niezaprzeczalnym mistrzem jażdy konnej, oraz edukacji konia i jeźdźca.
Jest założycielem szkoły Akademic Art of Riding która opiera sie o jego metody i wiedzę. Jest powszechnie znana i szanowana w całej Europie.
Używana często również przez inne szkoły jako dodatkowa pomoc w edukacji i rozwoju.

 

Details

Start:
April 21, 2018 @ 9:00 am
End:
April 22, 2018 @ 5:00 pm
Event Category:
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
weekend-course-krakow