Here is an overview of our upcoming clinics. Both my own courses and courses with other academic trainers are listed in the calendar. We organize two clinics and year with Marius Schneider, in April and October, and also workshops with Carina Dörfler.

You can find a List View here.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konsultacje z Bettiną Biolik

February 2 @ 10:00 am - 6:00 pm

Academic Art of Riding Poland

02.02.2020 będzie się spotykała ze studentami we wschodniej okolicy Warszawy:

– “Stajnia Pod Lasem” w Wólce Czarnińskiej
– w stajni w Górkach
– w stajni w Pęclinie
– oraz w “Stajni Polana” w Góraszce.

Jeśli jesteś w okolicy i jesteś zainteresowany konsultacją prosimy o kontakt z organizatorem, Matyldą Woźniak (matyldawoz@gmail.com / 723 699 868)
koszt jednej konsultacji/ lekcji to 100PLN plus koszt dojazdu.

Bettina uczy lonżowania, pracy z ziemi, z ręki i ujeżdżania według zasad szkoły Academic Art Of Riding by Bent Branderup, której jest licencjonowanym trenerem.
Więcej informacji na temat Bettiny, zdjęcia, filmy i jej filozofię jeździecką znajdziesz na stronie www.academicartofriding.pl lub na jej profilu na facebook’u (https:// www.facebook.com/beeandthehorse/)
Bettina, na swoich zajęciach, koncentruje się na klarownej I delikatnej komunikacji, pomiędzy koniem a jeźdźcem. Poświęca uwagę temu, by jej studenci zrozumieli pomoce, ćwiczenia, dosiad jak również sam proces uczenia się konia.

Co to Academic Art of Riding?

Academic Art of Riding jest systemem logicznych ćwiczeń, łączącym w sobie nowoczesną wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki i psychologii konia z dziedzictwem dawnych mistrzów.
Termin Academic Art of Riding został ukuty przez duńskiego mistrza jeździectwa Benta Branderupa i odnosi się do historycznych akademii jeździeckich, które podczas renesansu, rozkwitały w całej Europie, oferując swoim studentom artystyczną, duchową i fizyczną edukację.
Podstawowymi zasadami Academic Art of Riding jest chęć konia do współpracy i rozwój muskulatury konia, aby był w stanie nosić jeźdźca we wszystkich ćwiczenia podczas całego swojego życia, bez szkody dla jego ciała i psychiki. Academic Art of Riding uczy logicznego systemu ćwiczeń o narastającej trudności, od pierwszej pracy w zgięciu na kole do najwyższego poziomu ujeżdżenia, „szkoły nad ziemią”.
Academic Art of Riding opiera się na wiedzy dawnych mistrzów jeździectwa. Poczynając od Xenophon’a, Pluvinel’a, Guérinière, Newcastle aż do Steinbrecht’a, wymieniając tylko najważniejszych.

Details

Date:
February 2
Time:
10:00 am - 6:00 pm
Event Category:
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt